KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13253121
nr 1325 3121
Oidentifierad konstnär. Signerad, segelfartyg. Olja på duk, 80x89 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
450 kr
måndag 11 maj 2020
kl 20:46:41
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)
200 kr
250 kr
300 kr
350 kr
400 kr